Jesteś tutaj: Strona główna /  Rezerwacja  /  Regulamin Rezerwacji.

Regulamin Rezerwacji.

Regulamin Rezerwacji:

 

W naszej hodowli kładziemy duży nacisk na dobór rodziców i posiadanych przez nich badań zdrowotnych. Wszystkie psy używane w programie hodowlanym zostały przebadane i prześwietlone pod względem stawu biodrowego (HD) i łokciowych (ED). Wszystkie psy używane do hodowli mają pełne uzębienie. Wszystkie mioty SZWEDA FCI są hodowane zgodnie z regulaminem Związku Kynologicznego w Polsce.

 

1. Osoby zdecydowane i pewne, że ich przyszły rhodesian będzie pochodził z naszej hodowli prosimy o wypełnienie zakładki Formularz kontaktowy na stronie  lub tel. 500-809-976, albo kontakt mailowy: kris.szweda@wp.pl

1.1 Rezerwacja, dotyczy konkretnie wytypowanego przez państwa skojarzenia i potwierdzona jest umową przekazania szczeniaka.

2. Z upływem 7 tygodnia (po chipowaniu, przeglądzie miotu, szczepieniach) zapraszamy państwa do odbioru szczeniąt bądź uzgadniamy z państwem termin ewentualnego dowozu.

 

 3. W razie braku kontaktu z zamawiającym, brakiem możliwości odbioru szczeniaka w uzgodnionym terminie ,rezerwacja honorowana jest jeszcze przez 7 dni. Po tym terminie umowa, a tym samym i rezerwacja uważana jest za zerwaną.

  4. Możliwe jest zawarcie dodatkowej umowy na odchów szczeniaka w razie braku możliwości odbioru w ustalonym terminie, niemniej dopiero po zrealizowaniu umowy podstawowej (kupna -sprzedaży).

 5. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia 1 szczenięcia z każdego miotu tytułem pozostawienia w hodowli.

 6. Jeśli użyjemy do reprodukcji tzw. reproduktora obcego prawo pierwowyboru szczenięcia przysługuje właścicielowi reproduktora z pominięciem obowiązującej kolejności.

 

7. Od roku 2013r w związku z przypadkami nieodpowiedzialnych rezerwacji już potwierdzonych umową, zmieniamy zasady w kontaktach z przyszłym właścicielem szczeniaka z naszej hodowli. Obecnie przed podpisaniem umowy i dostarczeniem szczeniaka, pobieramy kaucję w stałej kwocie 1000 zł.

Kaucja nie podlega zwrotowi i zostaje zatrzymana jako odszkodowanie (przykładowo, gdy wpłacający kaucję odstąpił od umowy bądź też swoim postępowaniem spowodował szkody), ale można ją /kaucję/ przenieść na kolejny miot w ciagu roku od złożenia.

Kaucja jest zwracana tylko w przypadku braku szczeniaka z miotu, którego dotyczy rezerwacja np. braku szczeniaka konkretnej płci i eksterieru lub w sytuacji braku planowanego miotu w ciągu roku/ przy przeniesieniu kaucji/.

Pierwsza rata wpłaty z ceny głównej szczeniaka pobierana jest w ciągu 7 dni od narodzin, druga w ciągu 7 dni przed datą odbioru na konto wskazane w umowie przekazania.


Wchodzi w życie z dn. 14.07.2013r i obowiązuje do odwołania.

FORMULARZ